YouTube Premium sitesi Türkiye'de yayına açıldı!

Google'nin uzun zamandır üzerinde uğraştığı YouTube Premium sayfasını belirli ülkelerde yayına açmıştı.

YouTube Premium sitesi Türkiye'de yayına açıldı!

Henüz Türkiye'de hizmete girmese de sayfanın açılması yakın zamanda hizmete gireceğinin habercisi gibi duruyor.

Google, son dönemde Youtube ile ilgili pek çok yeni adım attı. Yotube Music ve Youtube Premium gibi hizmetlerin kullanıma sunulması da bu adımlardan en kritik olanlarıydı. Ancak kullanıcıların son dönemde gerçekleşen yeniliklerle ilgili kafası hayli karıştı, çünkü Google Play Music, Youtube Music ve Youtube Premium, bir nevi 'ortak abonelik' sistemine geçmiş durumda.

Aynı şekilde eğer 2015'te YouTube Red'e kaydolduysanız, Google Play Music ve YouTube Music'teki premium hizmete aynı şekilde sınırsız aboneliğiniz mevcut. Yani aslında eğer bu hizmetlerden bir tanesine abone olduysanız, hepsine sahipsiniz demek mümkün.

Ancak anlık düşünürsek, en mantıklı adım YouTube Premium'a abone olmak. Ülkemizde henüz kullanıma sunulmasa da yakın zamanda gelmesi bekleniyor. Eğer Youtube Premium'a abone olursanız, YouTube, YouTube Music, YouTube Kids, YouTube Gaming, YouTube VR ve Google Play Music'ten aynı anda reklamsız ve çevrimdışı özelliğiyle faydalanabileceksiniz. Hizmetin ABD'de abonelik ücreti aylık 11.99 dolar, ülkemizde ise henüz fiyatı belli değil.

YouTube Premium Türkiye sayfası için tıkla.#

youtube premium youtube premium kullanıma açıldı youtube red
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
kartal escort