Burhaniye’de doğalgaz heyecanı

Körfez ilçelerine hükümetin doğal gazın geleceğinin açıklanmasından sonra Burhaniye’de servis hizmeti verecek olan iş yerlerinin açılmasında büyük artış yaşandığı açıklandı..

Burhaniye’de doğalgaz heyecanı
Bu içerik 141 kez okundu.

Körfez ilçelerine hükümetin doğal gazın geleceğinin açıklanmasından sonra Burhaniye’de servis hizmeti verecek olan iş yerlerinin açılmasında büyük artış yaşandığı açıklandı.
Burhaniye, Edremit ve Havran ilçelerine verilmesi kararlaştırılan doğalgaz için geçtiğimiz Şubat ayında ihale yapılırken, yıl içinde altyapı çalışmalarına başlanması bekleniyor. Doğalgaz için ihalenin yapılması, ilçede iç tesisat çalışması yapacak işyerlerinin açılmasına neden oldu. Aşağı Çarşı Caddesinde ofis açan İnşat ve Makine Mühendisi Murat Efe, “Doğalgaz geleceğinin açıklanması vatandaşları heyecanlandırdı. Bizim gibi iç tesisat yapacak işyerleri de açılıyor. Doğalgazın bağlanmaya başlanması sırasında çok sayıda teknik ekibe ihtiyaç olacak. Bizde vatandaşlara doğalgaz, klima, termosifon, kombi ve güneş enerjisi gibi konularda yardımcı olacağız. Allah, kısmet ederse ofisimizi açtık. En iyi hizmeti vermeye çalışacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu işletmede 1 Euro 1 TL
Bu işletmede 1 Euro 1 TL
Ordu'daki Sel Felaketinin Bilançosu Belli Oldu!
Ordu'daki Sel Felaketinin Bilançosu Belli Oldu!