Kurumlar, Kadroya Girecek Personelin Tespiti İçin Çalışmaya Başladı.!

KİT ve bağlı ortaklık kurumları, taşerondan kadroya geçirilecek işçilerle ilgili işlemlere başladı. İlk olarak kurumlar tarafından kapsama girecek personel tespiti yapılıyor.

Kurumlar, Kadroya Girecek Personelin Tespiti İçin Çalışmaya Başladı.!

KİT kurumları, taşeron işçilerin kadroya alınmasıyla ilgili olarak tespit çalışmalarına başladı.  Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nde (TİGEM) İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı tarafından ilgili birimlere yazı yazılarak kapsama giren taşeron işçilerin tespiti istendi.

Yazıda, 30 Haziran 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan Bakanlar Kurulu kararına atıfta bulunularak, personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmeleri kapsamında yükleniciler tarafından çalıştırılmakta olan işçilerden, 04.12.2017 tarihi itibariyle iki yıl kesintisiz (yıllık izin, doğum izni, askerlik ve toplamda 30 günü geçmeyen kesintiler hariç olmak üzere) olarak çalışan ve halen çalışmaya devam eden işçilerin, İnsan Kaynakları birimine bildirilmesi istendi.

TİGEM tarafından kadro kapsamına girecek işçilerin tespiti amacıyla yapılan işlem, diğer bazı kurumlar tarafından da yapılmaya başlandı.

kamuiscileri.net
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yeliz     2018-07-05 Bizde görüntüleme de çalışıyoruz adimiz taşeron ama ne olduğumuzu kimse adam akıllı hiçbirşey söylemiyor bizde kadro müjdesi bekliyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
kartal escort