Reklamı Geç
Advert

Kamudaki Şoförlerin Kadroya Alınmaması Hakkında Kamu Başdenetçisi Malkoç'tan Açıklama

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç kamudaki taşeron işçilerin kadroya alınmalarına ilişkin bir açıklama yaptı. Şeref Malkoç açıklamalarında düzenlemede bazı eksikliklerin olduğunu ve bunun da kamuda çalışan şoförlerin kadroya alınmaması olduğunu ifade etti.

Kamudaki Şoförlerin Kadroya Alınmaması Hakkında Kamu Başdenetçisi Malkoç'tan Açıklama
Bu içerik 3333 kez okundu.

Şeref Malkoç Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK) konferans salonunda, daimi işçi kadrosuna geçen çalışanlar için düzenlenen törene katıldı ve burada yaptığı açıklamalarında personelin yeni bir statüye kavuşmasının önemli olduğunu belirtti.

Konu ile ilgili olarak Şeref Malkoç açıklamalarına devam etti ve işin esasının çalışma olduğunu, bunun millete hizmet olduğunu ifade etti. Ayrıca Şeref Malkoç millete hizmetin, nerede olursa olsun çok anlamlı ve önemli olduğunu çalışan arkadaşların da statüsünün ne olursa olsun, önemli olan, bu aziz ve güzel millete verilen hizmet olduğunu vurguladı.

ŞOFÖRLERİN KADROYA ALINMAMASI DÜZENLEMENİN EKSİKLİĞİ

 

Bu düzenleme kapsamında emeği geçenlere teşekkür eden Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç her olayda olduğu gibi bu olayda da kendilerine göre eksikliklerin olduğunu belirtti. Bu bağlamda Şeref Malkoç kamuda şoför olarak çalışan personellerin düzenlemeye dahil edilmemesi ve bu kapsama alınmamış olmasının eksiklik olduğunu vurguladı. 

"BU DURUMU TOPLANTILARDA DİLE GETİRİYORUZ"

Ayrıca Şeref Malkoç bu kişilerin neden kadroya alınmadığının sebebini bilmediklerini ve 2017 yılında yüzde 11 büyüyen bir ülkede, dünyanın en büyük yatırımlarını yapan büyük bir devletimizin kamudaki şoför arkadaşları mutlaka değerlendireceğini ifade etti. Ayrıca Şeref Malkoç açıklamalarının devamında bu durumu toplantılarda dile getirdiklerini bildirdi.

Kaynak: Kamupersoneli.net

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya Devi Türkiye'de Resmen Açıldı
Dünya Devi Türkiye'de Resmen Açıldı
Ronaldo'nun Rekorunu Tarihe Gömdü
Ronaldo'nun Rekorunu Tarihe Gömdü