Taşeron 4 Aralık Kriteri kalktı.!

Bakan Sarıeroğlu Taşeronlara Müjde Verdi.!

Taşeron 4 Aralık Kriteri kalktı.!

Bakan Sarıeroğlu; “Geçici işçilerle ilgili askere, giden doğum iznine ayrılanların yerine çalışanlar var. Hizmet sözleşmeleri devam ediyorsa 4 Aralık kriterine bakmadan hepsini kadroya geçireceğiz” dedi.

Emekliliği Dolanlara da Kadro

Bakan Sarıeroğlu, yine emekliği dolmuş taşeron işçilerin de kadroya geçirilerek işlerine devam ettirileceğini açıkladı.

Programa katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’de AK Parti olarak verdikleri sözü tutmanın gururu içerisinde olduklarını ifade ederek, “Hükümette Bakanlar Kurulunda bulunduğumuz süre içerisinde en zevk aldığım imzalardan biri de taşerona kadro noktasındaki imzaydı. Tüm işçilerimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’da, “Malatya’nın kalkınmasında, gelişmesinde hepiniz büyük emeği var. Emeğinizin karşılığı olan kadronun verilmesinde Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımıza, bakanlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
4 aralık sonrası mağdur     2018-04-10 4 Aralık Sonrası İşe Alınan Mağdurlar İşten Çıkarıldı.4 Aralık sonrası halkınız mağdur olsun diye kurumlarda personel alımları ve Taşaro İhale devam edildi? https://twitter.com/4_aralik_sorunu
4 aralık sonrası mağdur     2018-04-10 Sayın Bakanım 4 Aralık tarihinden sonra taşaron tarafından kurumlara personel alımları durdurulamadığı için halkınız mağduriyet yaşıyor düzenlemede 2 Nisan tarihine kadar kadro hakkı dahil edilmesini, Kadro alım düzenlemesinde 4 aralıkta çalışıp kadroya geçmeye hak kazanıp 4 aralık tarihinden sonra kendi isteğiyle işten çıkıp özel şirekette çalışmak için işten çıkan ve yerine işe alınan kişilerin var. Mağduruz İşten Çıkarıldık https://twitter.com/4_aralik_sorunu
oguz     2018-04-03 4 aralık kalktıysa niye işten 02 04 2018 işten çıkarıldım mağdur edildik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Fenerbahçe ve Galatasarayın Rakipleri Belli Oldu
Fenerbahçe ve Galatasarayın Rakipleri Belli Oldu