Reklamı Geç
Advert

Taşeron İşçiler Dikkat Yarın Son Gün.!

aşeron işçilerin kadroya alınması için son gün yaklaşıyor! 11 Ocak Perşembe gününe kadar başvuruda bulunmayan taşeron işçiler kadro şansını kaybedecek.

Taşeron İşçiler Dikkat Yarın Son Gün.!
Bu içerik 5301 kez okundu.

Taşeron işçiler için bakanlıktan son dakika açıklaması geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, “Taşeronda son başvuru tarihi 11 Ocak’tır. Başvurular 11 Ocak mesai bitiminde tamamlanacaktır” ifadelerini kullanarak uyarıda bulundu. 

GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI NEDİR?

Güvenlik Soruşturması : Kişinin kolluk kuvvetleri tarafından halen aranıp aranmadığının, kolluk kuvvetleri ve istihbarat ünitelerinde ilişiği ile adli sicil kaydının ve hakkında herhangi bir tahdit (sınırlama) olup olmadığının, yıkıcı ve bölücü faaliyetlerde bulunup bulunmadığının, ahlaki durumunun, yabancılar ile ilgisinin ve sır saklama yeteneğinin mevcut kayıtlardan ve yerinden araştırılmak suretiyle saptanması ve değerlendirilmesi.

Arşiv Araştırması : Kişinin kolluk kuvvetleri tarafından halen aranıp aranmadığının, kolluk kuvvetleri ve istihbarat ünitelerinde ilişiği ile adli sicil kaydının ve hakkında herhangi bir tahdit olup olmadığının mevcut kayıtlardan saptanması.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aykut     2018-01-10 Kitlere kadro istiyoruz bize haksızlık yapıldı bunu herkez duysun !!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!