2018 HONDA CİVİC ÖZELLİKLERİ

2018 model Honda Civic 96.700 TL’den başlayan fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor. Yere daha yakın ve geniş ön yüz tasarımıyla ilgi çeken Civic, kompakt sedan araç arayanlar için iyi bir tercih olduğunu göstermektedir.

2018 HONDA CİVİC ÖZELLİKLERİ

2018 Yılı Honda Civic Paketleri

Honda piyasaya sürdüğü modellerde çeşitli donanım paketleri de sunmaktadır. Honda Civic’de elegance, premium ve executive olmak üzere üç donanım paketi bulunmaktadır. Benzin, Benzin&LPG ve Dizel yakıt seçeneklerine sahip olan Honda, şanzıman olarak da otomatik ve manuel olmak üzere iki seçenek sunmaktadır.

Honda Civic Genel Özellikler

Tatmin edici tasarımıyla ön plana çıkan Honda Civic, kaliteli ve rahat bir iç mekâna sahip olup, lüks sınıf araçlarla yarışabilecek kaliteli malzemelerden oluştuğu gözden kaçmamaktadır. Gürültü oranı en alt seviyeye indirilmiş ve iç mekân genişliği de oldukça iyi durumdadır. Sağlam bir yol tutuşa sahip olan Honda Civic, sürücüsüne güven ve sürüş konforu sağlamaktadır. Honda Civic motorlarının sunduğu performans Türkiye ortalama hız sonuçlarının üzerinde olmakla birlikte 196km/s son hıza çıkabiliyor. Ayrıca yapılan testlerde 0’dan 100 km/s 11,6 saniyede çıkmayı başardı. Honda Civic’in EuroNCAP sonuçlarına baktığımızda da çok iyi bir sonuçla karşılaşıyoruz. Son girdiği EuroNCAP testinde 5 yıldız almayı başarmış. Honda Civic şehir içinde 9,2 lt yakıt tüketirken, şehir dışında ise bu miktar 5,2 lt’ye kadar düşmektedir. Tasarımı ve teknik özellikleri ile Honda Civic tavsiye ettiğimiz araçların başında gelmektedir.

Honda Civic Fiyat Listesi

Honda Civic fiyat listesi belli dönemlerde yenilenmekte olup, fiyatlar piyasa koşullarına göre belirlenmektedir. Honda fiyat listesi yıl içinde ve yıl sonunda yapılan kampanyalar neticesinde değişimler olmaktadır. Sizde sifiraracal.com aracılığıyla Honda fiyat listelerini takip edebilir, karar verdiğiniz araçlar için bayilerden teklif isteyebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
kartal escort