Devran Çağlar'ın kesin ölüm nedeni belli oldu!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, 15 Ağustos 2019 tarihinde hayatını kaybeden arabesk sanatçısı Devran Çağlar'ın kesin ölüm nedenini açıkladı.

Devran Çağlar'ın kesin ölüm nedeni belli oldu!

15 Ağustos 2019 tarihinde İstanbul Maltepe'de yaşadığı rezidansta ölü bulunan 56 yaşındaki ses sanatçısı Devran Çağlar'ın, kesin ölüm nedeni belli oldu. Magazin camisında 'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ünlü arabesk sanatçısının Adli Tıp Raporu'nu açıkladı. Akay, "Ölümünden 4 ay sonra Adli Tıp Raporu çıktı ve Devran Çağlar'ın kesin ölüm nedeni kalp krizi olarak rapora yansıdı. Devran Çağlar, hem tansiyon hastasıydı hem de kalbinde ritim bozukluğu vardı. Almanya'da doktorlar operasyonla Çağlar'ın kalbini durdurup yeniden çalıştıracaklardı ama Devran Çağlar bunu istemeyip kaçmıştı." açıklamasını da yaptı." ifadelerini kullanarak, Çağlar'ın Marmaris İçmeler Mahallesi'ndeki Yeni Mezarlıkta bulunan kabrinin fotoğrafını da paylaştı.

HACKERLAR DA KALP KRİZİNDEN ÖLDÜRMÜŞTÜ!

Kendi internet sitesinde Devran Çağlar'la ilgili bir yazı yazan ünlü sanatçı Onur Akay, "Ne acıdır ki 23 Mart 2017 yılında, Twitter hesabım hacklenmiş ve hackerlar tarafından Devran Çağlar şu sözlerle yaşarken öldürülmüştü... "Devran Çağlar, yaşadığı Almanya'da kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı hastanede vefat etti. Nur içinde yatsın." Ve neredeyse 2,5 yıl sonra Devran'ın yine kalp krizinden ölmesi beni çok üzdü. O tarihte Devran'la bir magazin programında karşı karşıya gelmiştik ve Devran hesabımın çalındığına inanmamış ve beni mahkemeye vermişti. Ancak kısa süre sonra bir hacker çetesi çökertilmiş ve benim de hesabımın çalındığı ortaya çıkmıştı. Magazin programında da biraz tartışmıştık. Hakkını helal et Devran!" dedi.

2 gün önce ise Onur Akay'ın Instagram adresin çalındığı da öğrenildi. Akay, "Instagram adresimden bir paylaşım yapılırsa lütfen dikkate almayın." dedi.    

Kaynak : Nutuk.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!