HDP'li Eski Vekilden Şehitlerimiz İçin Hain Sözler

Van HDP Eski Milletvekili Lezgin Botan, Tunceli'de donarak şehit olan askerlerimizle ilgili haddini aşan paylaşımda bulundu. Botan, 'Rejimin yenilgi fotoğrafıdır. Kürdistan'a sefer olur ama muzaffer olunmaz'' diyerek çirkin ifadeler kullandı.

HDP'li Eski Vekilden Şehitlerimiz İçin Hain Sözler

HDP Van eski milletvekili Lezgin Botan, Tunceli'de donarak şehit olan 2 askerimizle ilgili haddini aşan bir paylaşımda bulundu.Terör seviciliği yapan Botan Twitter'da, "Kürtleri bitireceğim' diye Kürtlere savaş açan Saray Rejiminin yenilgi fotoğrafıdır. Kürdistan'a sefer olur ama muzaffer olunmaz." ifadesini kullandı. Botan'ın bu paylaşımı büyük tepki çekti.

HDP'Lİ VEKİL'İN PAYLAŞIMI BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Türkiye Tunceli'nin Nazımiye ilçesi Sarıbudak Mahallesi bölgesinde sürdürülen terör operasyonundan gelen haber ile üzülürken HDP'li eski vekil Lezgin Botan skandal bir paylaşıma imza attı.

"KÜRDİSTAN'A SEFER OLUR AMA MUZAFFER OLUNMAZ"

HDP'li vekil Botan, donarak şehit olan askerlerin fotoğraflarını paylaşarak, "Bu fotoğraf, 'Kürtleri bitireceğim' diye Kürtlere savaş açan Saray Rejiminin yenilgi fotoğrafıdır. Kürdistan'a sefer olur ama muzaffer olunmaz! Tek Adam Rejimini tahkim etmek için yoksul halk çocuklarını Kürdistan Dağlarına süren Derin Devlet Koalisyonu dağılmak üzere" diye yazdı.

Lezgin Botan'ın o paylaşımı:

Android uygulamamızı ücretsiz indirmek için >>>> TIKLAYIN

İOS uygulamasını ücretsiz indirmek için >>>> TIKLAYIN

 

HDP Lezgin Botan HPD Milletvekili Tunceli Kürdistan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
kartal escort