Elektrik Faturasını Ödeyemeyince İntihara Kalkıştı

Van'da bunalıma girerek intihar etmek isteyen genç, Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu tarafından ikna edildi. İntihara kalkışan gencin çocuğunun bronşit olduğu ve maddi imkansızlıklar nedeniyle 700 TL elektrik borcu olduğu ortaya çıktı.

Elektrik Faturasını Ödeyemeyince İntihara Kalkıştı

Van Erciş ilçesinde bunalıma girerek intihar etmek isteyen genci Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu ikna etti.

BÖLGEYE ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ

 Olay, Vanyolu Caddesi üzerinde bulunan bir binanın 5. katında meydana geldi. Bir ayağını boşluğa sarkarak intihar etmek isteyen Karabük doğumlu F.G (24) için bölgeye çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Bu sırada itfaiye ekipleri, gencin atlama ihtimaline karşı önlem aldı.

KAYMAKAMIN İKNA ÇABALARI SONUÇ VERDİ

Yaklaşık bir saat boyunca devam eden görüşmenin ardından intihar etmek isteyen F.G, Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu'nun alana gelmesini İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş'a telefonla bildirdi. Bunun üzerine Kaymakam Mehmetbeyoğlu makamından gelerek gencin bulunduğu binaya çıktı. Uzun uğraşlar sonucu genci intihar kararından vazgeçiren Kaymakam Mehmetbeyoğlu, intihara kalkışan genci elinden tutarak binadan indirdi.

GENCİN ÇOCUĞUNUN BRONŞİT HASTASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Kaymakam Mehmetbeyoğlu'nun bu davranışı alanda toplanan vatandalar tarafından alkışlarla karşılandı. Kaymakamın kolunda makama doğru giden F.G, çocuğunun bronşit hastası olduğunu, maddi imkansızlık nedeniyle 700 TL civarındaki elektrik borcunu ödeyemediği için elektriğinin kesildiğini söyledi.

Kaymakam Mehmetbeyoğlu, genci makamında ağırladıktan sonra tüm sorunlarını giderdi. Sağlık kontrolünden geçirilen gencin ifadesinin ardından ailesiyle birlikte memleketine döneceği kaydedildi.

Android uygulamamızı ücretsiz indirmek için >>>> TIKLAYIN

İOS uygulamasını ücretsiz indirmek için >>>> TIKLAYIN

Elektrik faturası Van Erciş İntihar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
kartal escort