Reklamı Geç
Advert

Büyük Birlik Partisi’nden istişare toplantısı

Büyük Birlik Partisi Van İl Başkanlığı, 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi istişare toplantısı düzenledi..

Büyük Birlik Partisi’nden istişare toplantısı
Bu içerik 194 kez okundu.

Büyük Birlik Partisi Van İl Başkanlığı, 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi istişare toplantısı düzenledi.
İl Başkanı Mevlüt Kaya başkanlığında düzenlenen istişare toplantısına Van İl Başkan Yardımcısı Necmettin Gürbüz, İpekyolu İlçe Başkanı Mehmet Sait Seven, Edremit İlçe Başkanı Cengiz Rençber, Erciş İlçe Başkanı Vedat Küçükkaya ve Saray İlçe Başkanı Ergin Yavaş katıldı.
İstişare sonrası alınan ortak karar neticesinde, genel merkezin almış olduğu kararı desteklediklerini, ‘Cumhur İttifakı’nın seçimden galip gelmesi adına her türlü çalışmayı yapacaklarını belirten BBP Van İl Başkanı Mevlüt Kaya, “Cumhur ittifakının başarılı olması için bölgemizde toplumla birebir görüşmeler sağlayacağız. Ev toplantıları tertip ederek 24 Haziran seçimlerinin başta ilimiz, ülkemiz, bölgemiz ile İslam coğrafyası için taşıdığı önemi aktaracağız. Yangına su taşıyan karınca misali bizler üzerimize düşeni yerine getireceğiz” dedi.
Toplantı, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!