Öğretmen ve öğrencilere ‘Psikolojik Travmaya Yaklaşım ve Müdahale Yöntemleri’ eğitimi verildi

Erzincan’da görev yapan Uzman Psikolojik Danışman Beyhan Karaca ve Uzman Psikolojik Danışman Meryem Atalay tarafından "Psikolojik Travmaya Yaklaşım ve Müdahale Yöntemleri” eğitimi düzenlendi..

Öğretmen ve öğrencilere ‘Psikolojik Travmaya Yaklaşım ve Müdahale Yöntemleri’  eğitimi verildi

Erzincan’da görev yapan Uzman Psikolojik Danışman Beyhan Karaca ve Uzman Psikolojik Danışman Meryem Atalay tarafından "Psikolojik Travmaya Yaklaşım ve Müdahale Yöntemleri” eğitimi düzenlendi.
Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan okul psikolojik danışmanları ve rehber öğretmenleri ile Erzincan Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehber (PDR) öğrencilerinin katılımıyla "Psikolojik Travmaya Yaklaşım ve Müdahale Yöntemleri Eğitimi" düzenlendi.
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Ydr. Doç. Dr Serhat Nasıroğlu ve Uzm. Klinik Psikolog Ramazan Aydın katılımcılara eğitim süresince katılımcı öğretmen ve öğrencilere gerek teorik bilgiler, gerekse uygulama etkinlikleri ile Travmatik olaylarda(deprem,sel felaketleri, intihar,istismar vakaları v.b.) müdahale konularında bilgilendirmelerde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
kartal escort