Büyükşehir çalışanlarından köy okuluna kitap desteği

İzmir Büyükşehir Belediyesi Atık Yönetimi Daire Başkanlığı Temizlik İşleri ekipleri, Küçük Menderes Havzasındaki rutin çalışmalarının yanı sıra sosyal projelere de imza atıyor. Ekipler son olarak Kiraz’daki bir köy okuluna 200 adet kitap hediye etti..

Büyükşehir çalışanlarından köy okuluna kitap desteği

İzmir Büyükşehir Belediyesi Atık Yönetimi Daire Başkanlığı Temizlik İşleri ekipleri, Küçük Menderes Havzasındaki rutin çalışmalarının yanı sıra sosyal projelere de imza atıyor. Ekipler son olarak Kiraz’daki bir köy okuluna 200 adet kitap hediye etti.

Küçük Menderes Havzasının ilçelerinde periyodik olarak cadde ve meydan temizliklerine devam eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Atık Yönetimi Daire Başkanlığı Temizlik İşleri ekipleri, bir süre önce Kiraz’ın Ceritler Mahallesinde bulunan ilkokul için kitap kampanyası başlattı. Büyükşehir çalışanları kendi aralarında topladıkları 200 adet kitabı ve diğer eğitim materyallerini önceki gün Ceritler İlkokulu yönetimine teslim etti. İkinci dönemin başında Kirazlı minikleri kitap desteğiyle güldüren ekipler sosyal projeleri sürdüreceklerini belirtirken, okul yönetimi de bu duyarlı davranışları için Büyükşehir çalışanlarına teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
kartal escort