Emekli maaşlarına 750 lira ek ödeme En erken 15 Ocak’ta verilecek!

Türkiye’deki 13 milyon emekliye müjdeli haber verildi! Emekli maaşlarına 750 lira ekleniyor: En erken 15 Ocak’ta alınacak Cumhurbaşkanı Erdoğan en düşük emekli maaşının 2 bin 500 lira olduğunu duyurdu. Bu gelişmeler doğrultusunda emekliler için bankalar da kampanyalarını düzenledi. Bu kampanyalar doğrultusunda maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 750 lira

Emekli maaşlarına 750 lira ek ödeme En erken 15 Ocak’ta verilecek!

Ülkemizde milyonlarca emekli vatandaş bulunuyor. Bu ay ve geçtiğimiz ay emekliler için hareketli zamanlar meydana geldi. Bu doğrultuda emekli maaşlarına yapılacak olan zam payı, zamlı emekli maaşı tarihleri ve en düşük emekli maaşı belli oldu. Buna göre emekli vatandaşların araştırmaları cevap buldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan en düşük emekli maaşının 2 bin 500 lira bulunduğunu duyurdu. Bu gelişmeler doğrultusunda emekliler için bankalar da kampanyalarını düzenledi. Bu kampanyalar doğrultusunda maaşını bankaya taşıyan ve 3 sene maaş alma sözü veren emeklilere 750 lira verildiği bildirildi.

ZİRAAT BANKASINDAN EMEKLİLERE DUYURU

Ziraat Bankası tarafınca emekliler için çok önemli bir duyuru yapılarak maaşını bankaya taşıyan ve 3 sene maaş alam lafı veren emeklilere 750 lira verileceği bildirildi. Bu konu hakkındaki bankalar art arda emekli kampanyalarını duyurmaya başladı. Kamupersoneli.Net olarak bu yazımızda Ziraat Bankası tarafınca emeklilere sunulan imkanlar ve promosyon ödemelerini ele alıyoruz.

MAAŞLARA EK 750 LİRA

Ziraat Bankası tarafından emeklilere promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alacak vatandaşlara ek koşulsuz 750 TL’ye varan nakit verileceği belirtilen Ziraat Bankasının kurumsal internet sitesi üstünden meydana getirilen duyuruda emekli maaşını 3 sene maaş alma sözü ile bankaya taşıyan emeklilere 750 lira verileceği bildirildi. Bu para için geri ödeme ve ek koşul olmayacak.

PROMOSYON TUTARLARI

Kampanyanın ayrıntıları Ziraat Bankasının kurumsal web sitesi üstünden duyuru ile paylaşıldı. Bu duyuruda SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan müşterilere sunulan promosyon tutarları ise şöyleki paylaşıldı:

1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL,

1.500 TL ila 2.500 TL içinde emekli aylığı alanlara 625,00 TL,

2.500 TL ve üstünde emekli aylığı alanlara 750,00 TL ücretinde olmak suretiyle,

3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Yapılan açıklamada Emekli aylıklarını Ziraat Bankası aracılığı ile alan müşterilerin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl süresince Ziraat Bankası aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları gerektiği belirtilerek Ziraat Bankası’nda birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplandığı bildirildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Kampanyaya başvuru ayrıntıları ise Ziraat Bankası tarafından şu şekilde duyuruldu:

Promosyon ödemesine ilişik başvurularınızı;

Ziraat Şubeleri, İnternet Şubeleri, Ziraat Mobil, Ziraat ATM’ leri, SMS

Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757’ye “PRO” yazıp bir boşluk bırakıp “TC Kimlik Numarasını yazarak SMS gönderen müşteriler, Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz.​

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğuş'un babalık testi sonucu belli oldu! Seyid Doğuş’un oğlu mu?
Doğuş'un babalık testi sonucu belli oldu! Seyid Doğuş’un oğlu mu?
Moda Tasarımcısından Şarkıcı Gülben Ergen'e Şok Dava
Moda Tasarımcısından Şarkıcı Gülben Ergen'e Şok Dava
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣