‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!

Geçtiğimiz gün Bursa Osmangazi sınırlarında meydana gelen olay adeta kan dondurdu. Yol kenarında bir erkeğe ait bulunan ceset vatandaşlar tarafından polise ihbar edilmesi üzerine gerçekleri teker teker ortaya çıkardı.

‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!

Geçtiğimiz gün Bursa Osmangazi sınırlarında meydana gelen olay adeta kan dondurdu. Yol kenarında bir erkeğe ait bulunan ceset vatandaşlar tarafından polise ihbar edilmesi üzerine gerçekleri teker teker ortaya çıkardı.

Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından yapılan incelemelerin ardından bedeninden 3 kurşun çıkarılan cesedin 41 yaşındaki Murat Bahadır ismindeki şahsa ait olduğu belirlendi. Genç adamı öldüren kişinin ise Erman Ö. İsmindeki arkadaşı olduğu belirlendi. Erman Ö. İsmindeki şahıs göz altına alınırken yaptığı açıklama adeta duyanların şok etkisine girmesine neden oldu.

İfadesi sırasında; ‘’ eşim beni terk etti ve benim psikolojim bozuldu. Aldığım uyuşturucunun da etkisi ile arkadaşım Murat’ı eşim ile beraber olurken gördüm, o an orada onu öldürdüm ve kaçtım. ‘’ sözlerine yer verdi. Yapılan geniş çaplı araştırmanın ardından 24 saat bile geçmeden genç adamı öldüren kişinin kim olduğu ortaya çıkarıldı.

Cep telefonu her şeyi ele verdi…

3 farklı yerinde vurularak öldürülen Murat Bahadır ismindeki şahsa ait olan cep telefonundan polis ekipleri son görüşmeleri çıkardılar. Bu görüşmelerin mercek altına alınmasının ardından genç adamı öldüren kişinin arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Katil kişinin kim olduğunun belirlenmesinin ardından polis ekipleri yeniden harekete geçti ve Nilüfer ilçesi Görükle mahallesinde yaşamına devam eden Erman Ö. Ekipler tarafından göz altına alındı.

Gördüğün halüsinasyondan sonra arkadaşımı öldürdüm…

Göz altına alınan Erman Ö. Verdiği ifade sırasında cinayeti neden işlemiş olduğunu anlattı. İlk ifade sırasında her şeyi anlatan Erman Ö. ‘’ eşim beni terk etti ve benim psikolojim bozuldu. Aldığım uyuşturucunun da etkisi ile arkadaşım Murat’ı eşim ile beraber olurken gördüm, o an orada onu öldürdüm ve kaçtım. Beraber uyuşturucu madde kullanmıştık ve yaşadığım olaylarda bunun çok fazlası ile etkisi altındaydım. Pişmanım. ‘’ sözlerine yer verdi. Yaşanan korkunç olayın ardından Erman Ö. Cinayet itirafının ardından adliyeye sevk edilerek hakim karşısına çıkarıldı.

Kaynak : Nutuk.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!