Kan donduran aile sırrı sonunda ortaya çıktı! 10 yaşındaki küçük kıza öz abisi tarafından cinsel istismar!

ATV ekranlarının gündüz kuşağındaki sevilen program Esra Erol’da akıl almaz bir olay ortaya çıktı. 10 yaşındayken evden kaçmak zorunda kalan Gülbeyaz’ın öz abisi Muzaffer Can tarafından uzun bir süre cinsel istismara maruz kalmış olduğu ortaya çıktı. Ortaya çıkan skandal karşısında adeta kan dondu.

Kan donduran aile sırrı sonunda ortaya çıktı! 10 yaşındaki küçük kıza öz abisi tarafından cinsel istismar!

ATV ekranlarının gündüz kuşağındaki sevilen program Esra Erol’da akıl almaz bir olay ortaya çıktı. 10 yaşındayken evden kaçmak zorunda kalan Gülbeyaz’ın öz abisi Muzaffer Can tarafından uzun bir süre cinsel istismara maruz kalmış olduğu ortaya çıktı. Ortaya çıkan skandal karşısında adeta kan dondu.

İmam hatip lisesinde okumaya devam eden 17 yaşındaki Gülbeyaz Can babama gidiyorum dedi ve annesinin evinden çıktı. Anne ve babası ayrı olan küçük kızın o gün babasına asla gitmemiş olduğu ortaya çıktı. Canlı yayında kızının bulunması için feryat figan olan anne, babasına gideceğim diye çıksa bile Bursa Görüklü sınırlarında olan abisi Muzaffer Can’ın yanına gittiği ve tam 4 ay sonra da bir erkek ile oradan kaçmış olduğu ortaya çıktı.

Ailesinin sakladığı kirli sır…

Canlı yayına çıkan anne daha 18 yaşına bile girmemiş olan kızının Abdülkadir Ördek tarafından kaçırılmış olduğunu, bu yüzden de bulunmasını istediğini anlattı. Kızı ile en son konuşmasını soran Esra Erol adeta tüm sırları ortaya çıkardı. Kızının Ekim ayında kendisini aramış olduğunu dile getiren anne, abisinin beraber yaşamına devam etmiş olduğu Hasibe ismindeki kadına cinsel saldırıya maruz kaldığını anlattığı ortaya çıktı.

Sözde öz abi…

Esra Erol canlı yayın sırasında annesine cinsel istismar olayının ne olduğunu sorduğu zaman 10 yaşındayken öz abisi tarafından cinsel istismara uğradığı ortaya çıktı. Anne her ne kadar olayın sözlü bir şekilde meydana geldiğini iddia etmiş olsa bile oğullarını bu olayı öğrendikten sonra döverek sokağa attıklarını dile getirdi.

Cinsel tacizde bulunan abisi ise kendinden bir hayli büyük ve bir çocuğu olan Hasibe ismindeki kadın ile beraber yaşamına devam ediyordu. 7 yıl boyunca devam eden ilişkiden 1 ve 3 yaşlarında iki çocukları oldu. Genç kızın kaçmış olduğu Abdülkadir Ördek ise aslında abisinin aynı evde yaşamına devam ettiği kadının erkek kardeşi olduğu çıktı.

Annenin korkunç sırrı bir anda ortaya çıkarmasının ardından Gülbeyaz canlı yayına katıldı. Yayın sırasında aslında Abdülkadir Ördek ismindeki şahsa kaçmamış olduğunu söylese bile günler sonra beraber olduklarını anlattı. 10 yaşındayken sözlü cinsel tacize uğradığı olayı hatırlatan Esra Erol olayın doğruluk oranını araştırdı. Genç kızın da olayı doğrulamasının ardından Esra Erol neden oraya gittiğini sorunca her şeyin suçlusu babası olduğunu, aslında kadın sığınma evine gitmek istediğini dile getirdi.

Ben kaçırmadım, kendi kaçtı…

Gülbeyaz canlı yayına katıldıktan sonra beraber yaşamına devam ettiği Abdülkadir telefon bağlantısı gerçekleştirerek aslında genç kızı kendisinin kaçırmadığını, kendisinin ona kaçtığını dile getirdi. Kendisini kendisi çıktı bana geldi diye savunan Ördek, genç kızın dediklerini yalanladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!