Kadın girişimcilere 25 Bin TL ila 40 Bin TL arasında hibe desteği verilecek… Geri ödeme şartı yok!

Kız kardeşim hibe desteği ismi ile yer alan destek ödemeleri başladı. Başvuru için uygun koşulları yerine getiren vatandaşlar için 25 ila 40 bin TL arasında hibe destek ödemeleri verilecek.

Kadın girişimcilere 25 Bin TL ila 40 Bin TL arasında hibe desteği verilecek… Geri ödeme şartı yok!

Kız kardeşim hibe desteği ismi ile yer alan destek ödemeleri başladı. Başvuru için uygun koşulları yerine getiren vatandaşlar için 25 ila 40 bin TL arasında hibe destek ödemeleri verilecek.

Kadınlarda kişisel ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayarak bütçelerini doğru bir şekilde yönetme ve farkındalıkların bu zorlu günlerde daha bir şekilde artabilmesi için bilgi teknoloji hizmetlerini doğru kullanmalarına destek olabilecek eğitim olanakları sunulacak. Kız kardeşim projesi ile beraber online eğitimleri başarılı bir şekilde yerine getiren kadın girişimciler için 25 ila 40 bin TL arasında destek ödemeleri verilecek.

Kadın girişimciler için 765 bin TL değerinde hibe destek ödemeleri verilecek. Kız kardeşim hibe desteği programı ile beraber kimlerin başvuru yapabileceği ve hangi şartlar gibi merak edilen tüm detayları sizler için derledik. İşte konu hakkında merak edilen tüm detaylar…

Kız kardeşim hibe desteği başvuruları nasıl olacak?

15 ve 55 yaşları arasında yer alan tüm kadınların kendilerini daha iyi bir şekilde geliştirirken finansal kaynaklarını daha rahat bir şekilde yönetmeleri için meydana gelen proje için online eğitimlerin başarılı bir şekilde tamamlanması gerekir. Kız kardeşim hibe desteği kapsamında başvuru süreçleri başladı.

İş sahibi kadınlar için hazırlanan Kız kardeşim hibe desteği platformu üzerinden online eğitimler verilecek. Birçok farklı konuda hazırlanan videoların izlenerek konu için sertifika alarak kendilerini daha iyi geliştirme fırsatları sunulacak.

Kız kardeşim hibe desteği toplam 4 aşamadan meydana gelecek. Kız kardeşim hibe desteği başvurunda bulunmak isteyen kadınlar için birincilere jüri ödülü kapsamında 40 bin TL destek verilecek. 29 kadın için de 25 bin TL destek ödemesi verilirken bu konu için toplam 765 bin TL destek ödemesi ayrıldı. Başvuru süreçleri en son 15 Ocak tarihinde son bulacak.

Başvuru yapmak için sadece buraya tıklamanız ve gerekli adımları yerine getirmeniz gerekir.

Kız kardeşim hibe projesinin amacı nedir?

Ülkemizde 81 ilde yer alan kadınların bu zorlu günlerde en çok etkilenen yemek sektöründe el lezzetlerini, görsellikleri daha iyi bir şekilde göstermelerine fırsat sunmak amaçlanır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!