Bebeğini satmak için sözleşme yaptı, iddialar milyonları şoke etti!

Esra Erol’da programında herkesi şoka sokacak kadar akıl almaz bir olay meydana geldi. Adana Osmaniye ilçesinde meydana gelen ve iş arkadaşı olan Turgay Telsiz ile Halil Kurt’un sahip oldukları çocuğunu sözleşme yaparak para ile sattıkları ortaya çıktı.

Bebeğini satmak için sözleşme yaptı, iddialar milyonları şoke etti!

Esra Erol’da programında herkesi şoka sokacak kadar akıl almaz bir olay meydana geldi. Adana Osmaniye ilçesinde meydana gelen ve iş arkadaşı olan Turgay Telsiz ile Halil Kurt’un sahip oldukları çocuğunu sözleşme yaparak para ile sattıkları ortaya çıktı.

Emine Çaylı; Halil Kurt tarafından olan çocuğunu mahkeme kararı ile beraber evlatlık vermiş olduğunu, karşılığında en ufak bir kuruş dahi para almadığını dile getirdi. Turgay Telsiz’den kızımı da geri çaldılar ve ben aklımı mı kayıp ettim de çocuğumu para ile satacağım.

Bunu her kim olursa olsun bir anne asla yapamaz sözlerini dile getirdi. Esra Erol programında konuk olarak yer alan Emine Çaylı tarafından gelen sözler adeta duyan herkesin şok olmasına neden oldu.

O çocuk ve Emine Çaylı’nın DNA’sı uyuştu…

Esra Erol’da programı ekibinde yer alan kişiler tam 12 yıl önce sözleşme ile para karşılığında satılan çocuğu buldular. ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programında Turgay Telsiz ve Emine Çaylı ikilisine ait 12 sene önce para ile satılan çocukları aranıyordu.

Kayıp olan çocuk ülkenin son zamanlarda konuştuğu konu üzerine oldu. İki arkadaş Turgay Telsiz ile Halil Kurt bu süreçlerde aynı kadından çocuk sahibi olduklarını ve bu çocukların asla yüzlerini bile göremediklerini, kayıp olan çocuklarını Emine Çaylı’nın sözleşme yaparak başkalarına sattıklarını iddia ettiler. Emine Çaylı ile bu iki arkadaş Esra Erol’da programında yüzleştiler.

Esra Erol ve ekibi Emine Çaylı’nın canlı yayında anlattıkları ve verdiği ifadelerin sonucunda tam 12 yıl önce par ile satmış olduğu çocuğun kim olduğunu buldular. Yasa dışı yollara başvurarak tam 12 sene önce para ile sattığı çocuğunu evlatlık verdiğini iddia eden Emine Çaylı; bu durumu çocuğu sattığı ailenin durumu her ne olursa olsun kimseye söylemeyecek olduğuna dair söz verdiği de ortaya çıktı.

12 yıl önce sattığı iddia edilen çocuk ve Emine Çaylı arasında yapılan DNA testinin sonucu geldi. Bu test sonucuna göre o çocuğun annesi Emine Çaylı olduğu belirlendi. Turgay Telsiz de DNA sonucunu öğrendiği sırada canlı yayın içerisinde fenalık geçirdi.

Kaynak : Nutuk.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!