Terlik Çalıp Cinsel Fantezilerine Alet Eden Adam Görenleri Hayrete Düşürdü

24 yaşında Theerapat Klaiy isminde bir vatandaş yaşamına devam ettiği bir mahalle içerisinde evlerin önünde yer alan terlikleri çalışıyor. Ardından bunların her biri ile de cinsel ilişkiye giren birisi olduğunu aktardı.

Terlik Çalıp Cinsel Fantezilerine Alet Eden Adam Görenleri Hayrete Düşürdü

24 yaşında Theerapat Klaiy isminde bir vatandaş yaşamına devam ettiği bir mahalle içerisinde evlerin önünde yer alan terlikleri çalışıyor. Ardından bunların her biri ile de cinsel ilişkiye giren birisi olduğunu aktardı.

Hırsız fetiş; Tayland ülkesinin Nonthaburi şehrinde ikamet ediyor. Burada yer alan insanlardan polise gelen şikayetlere göre terlik çalıntı durumlarının artmasına göre polisler harekete geçti ve olayın aslını ortaya çıkardı. Kamera kayıtlarının incelenmesinin ardından hırsız şahıs 24 mayıs tarihinde polisler tarafından tespit edildi ve tutuklandı.

Klaiya yaptığı açıklama sırasında çalmış olduğu terlikleri ilk olarak öptüğünü ardından da onlara sarıldığını açıkladıktan sonra gelen bilgiler şok etti. Kıyafetlerini çıkarmadan ilk olarak terlikleri bedenin belirli yerlerine sürerek kendinden geçtiğini daha sonra onlar ile farklı seks fantezileri yaşadığını anlattı.

Terlikler ile fantezi…

Hırsız fetiş ilk olarak mahalledeki kapı önünde bulduğu terlikleri dayanamıyor ve çalıyordu. 24 Mayıs günü kameralara takılarak yakalanan hırsız her şeyi itiraf etti. Çaldığı terlikler ile farklı seks anları yaşayan adamın aslında bu durum daha ilk suçu olmadığı da ortaya çıktı. Daha önce de bu tarz suçlar ile karakola geldiğini ortaya çıkan adam terlikler ile seks yaşamaktan bir hayli keyif aldığı için hırsızlık yaptığını da itiraf etti.

Kaynak : Nutuk.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.