4D’li taşeronları sevindirecek haber geldi! Beklenen zam geliyor ve yüklü miktarda ek ödeme yapılacak!

4D taşeron işçiler kadrolu yaşama geçtikten sonra merak ettikleri en büyük konu maaşlarına ne kadar zam geleceğine dair beklentileri oluyor. Zam oranları ile beraber yakında gelecek tediye ödemeleri hakkında meraklı arayışlar devam ediyor.

4D’li taşeronları sevindirecek haber geldi! Beklenen zam geliyor ve yüklü miktarda ek ödeme yapılacak!

4D taşeron işçiler kadrolu yaşama geçtikten sonra merak ettikleri en büyük konu maaşlarına ne kadar zam geleceğine dair beklentileri oluyor. Zam oranları ile beraber yakında gelecek tediye ödemeleri hakkında meraklı arayışlar devam ediyor.

Yüz binlerce 4D taşeron işçi için yapılacak tediye ödemelerinin 4. taksitleri için sayılı zaman kaldı. Hangi tarihte ve ne kadar yapılacağı araştırılmaya devam ediyor. Bir yandan da yeni yılda gelecek zam oranları için merakla bekleyişler devam ediyor.

Merakla beklenmeye devam edilen zam ve tediye ödemeleri kapsamında bir nebze de olsa rahatlamak için gün sayan 4D taşeron işçiler bekledikleri kadar güzel bir haberi de aldılar. İşte 4D taşeron işçiler maaşlarına uzun zamandır beklenen zam miktarları ile tediye ödemeleri hakkında gerekli olan detaylar…

4D taşeron işçiler için bekledikleri maaş zam ve tediye ödemeleri için adeta sayılı bir zaman kaldı. 4. tediye ödemeleri için kamu ve kuruluşlarında yer alan vatandaşlar için net tarih de resmi gazete içerisinde yayına alındı. Peki vatandaşlar bu kadar merakla bekleyişin ardından dördüncü tediye ödemelerini ne zaman alacaklar?

Maaşlarına gelmesi beklenen zam oranları ne zaman belli olacak ve yüzde kaç zam gelecek? Yıl içerisinde toplam 4 taksit ile ödemeleri yapılan 52 günlük tediye ödemelerinin son taksitinin ne zaman olacağı büyük bir merak ile bekleniyor. Tediye ödemeleri de maaşlara gelen zam oranlarından nasibini alan bir ödeme olacak. İşte 4D taşeron işçiler için merak ile beklenen zam oranları ve tediye ödemeleri için son durum…

4D taşeron işçiler için tediye ödemeleri ne zaman verilecek?

 4D taşeron işçiler için büyük bir merak ile beklenen konulardan bir tanesi de her yıl düzenli olarak dört taksit ile toplam 52 günlük olarak verilen tediye ödemeleri oluyor. Bu zamana kadar yapılması gereken tediye ödemelerinin ilk üç taksiti de ödendi.

Ocak, mayıs ve temmuz aylarında gerçekleşen 13’er günlük olarak verilen tediye ödemelerinin son taksitine de sayılı zaman kaldı. Son ödemelerin hangi tarihte alınacağı araştırılmaya devam edilirken net tarih resmi gazete içerisinde yayına alındı. 4. tediye ödemeleri için belirlenen tarih 14 Aralık oluyor. 4D taşeron işçiler için son tediye ödemeleri 14 Aralıkta yapılacak. Son 13 günlük ödeme yeni yıla girerken vatandaşların bir nebze de olsa rahatlamalarına yardımcı olacak.

Nutuk.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!