Garanti Bankası'ndan müjde! İhtiyaç Sahipleri İçin 100 bin TL'ye varan acil kredi desteği veriyor…

Garanti Bankası bu sefer de vatandaşlara acil kredi desteği paketi ile 100 bin TL ye varan alternatifleri sunmaya devam ediyor. Başvuru adımları da çok kolay olacak. Tam 36 aya varan vade farkları ile Garanti Bankası’ndan 100 bin TL ye varan imkanlar gelecek. Kredi miktarına göre de faiz oran belirlemesi yapılacak.

Garanti Bankası'ndan müjde! İhtiyaç Sahipleri İçin 100 bin TL'ye varan acil kredi desteği veriyor…

Garanti Bankası bu sefer de vatandaşlara acil kredi desteği paketi ile 100 bin TL ye varan alternatifleri sunmaya devam ediyor. Başvuru adımları da çok kolay olacak. Tam 36 aya varan vade farkları ile Garanti Bankası’ndan 100 bin TL ye varan imkanlar gelecek. Kredi miktarına göre de faiz oran belirlemesi yapılacak.

Salgın dönemlerinde özellik ile de yüksek miktarda nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 100 bin TL ye varan imkanların başvuru kısımları da çok kolay olacak.

Garanti Bankası’ndan 100 bin TL kredi kapsamı

Faiz oranları bu bankada diğerlerine göre daha farklı bir yolda gidiyor. Yüksek kredi için başvuran vatandaşlara daha düşük faiz uygulanırken miktara göre oran ayarlamaları yapılıyor. Bu sayede vatandaşların faiz oranları daha düşük olacağı için ödeme noktasında sorun yaşamalarının önlerine geçecek ve korku dolu anlara kapılmasına gerek bırakmayacak.

Kredinin özellikleri nelerdir?

Vatandaşlar için sunulan kredi kapsamında 3 ve 36 ay vade farkları ile verilecek kredinin ödemeleri 3 ay ertelemeli olarak başlayabiliyor. Fakat banka ile anlaşma sırasında bu durum 6 ay ertelemeye kadar geçebiliyor. TC vatandaşı olan herkes başvuru yapabilecek. Evlilikten sağlık alanlarına kadar her alan için kredi imkanları sunuluyor.

Başvuru yapmak için vatandaşların illa şubelerine gitmelerine gerek kalmadan mobil cihazlardan, internet bankacılığından, 444 0 335 arayarak başvuru yapabilecekleri gibi isteyenler şubeler üzerinden de yapabilecekler.

Belirli belgeler de istenir. Bu anlarda vatandaşlardan;

  1. TC kimlik kartı ya da fotokopisi
  2. Ücretli çalışma hayatının bordro ya da gelir yazısı
  3. Emekliler için emeklilik belgesi
  4. Şahıs şirketi olan vatandaşların firmalarının belgeleri
  5. Sermaye kapsamında şirketi olanların firmalarına ait belgeler
  6. Kira geliri olan mülk sahiplerinin kira belgeleri
  7. Faiz geliri olan vatandaşların hesap cüzdanları
  8. Çiftçilerin bir yandan da çiftçilik belgelerini hazırlaması gerekir.

36 ay vade ile 100 bin TL kredi çeken vatandaşlar için sadece yüzde 1,44 oranı ile faiz uygulanacaktır. Bunlar aylık olarak 3753 TL ödemesi gerekirken, kredinin sonunda bankalara toplam 135.142 TL ödemiş olacaklardır.

36 ay vade ile bankadan 50 bin TL kredi çeken bir vatandaş için uygulanacak faiz oranı yüzde 1,74 olurken aylık olarak 1989 TL ödemesi gerekir. Kredi ödemelerinin en sonunda bankalara toplam olarak 71.621 TL ödemiş olacaklardır.

36 ay vade ile beraber bankadan 25 bin TL kredi çeken bir vatandaş yüzde 1,81 faiz uygulamasına tabi tutulurken aylık olarak 1008 TL taksit ödeyecektir. Kredi ödemeleri biten kişi kredinin sonunda bankalara toplam olarak 36.292 TL ödemiş olacaktır.

Kaynak : Nutuk.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!
Beşiktaş'ta Jean Onana Krizi Derinleşiyor: Ayrılık İhtimali Artıyor!