Sağlık Müdürünün Katili İntihar Etti

2019 yılını son günlerinde Torbalı İlçe sağlık müdürü ve eşini öldüren, paralarını gasp eden daha sonra polisle girdiği çatışmada bir polisi ağır yaralayan tek kişilik şahıs hücresinde intihar ettiği açıklandı.

Sağlık Müdürünün Katili İntihar Etti

İzmir’in Torbalı ilçesinde, 29 Aralık günü saat 21.30 sularında meydana gelen olayda Enver Yıldız, tanınmamak amacıyla yüzüne maske takarak, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Fuat Park’ın evinin zilini çalıyor.Kapı açılır açılmaz silah doğrulan Enver Yıldız ilçe sağlık müdürüne kasanın yerini soruyor.

Olumsuz yanıt alması ile birlikte sağlık müdürüne saldırıyor. Burada bir miktar para gasp eden şahıs daha sonra 700 metre ilerde bekleyen ilçe sağlık müdürünün eşini de gasp edip ağır yaralayan şahıs kaçmaya çalışırken polis ekiplerinin müdahalesine uğruyor. Kıstırıldığı yerde bir süre polislerle çatışan Enver Yıldız bir polisi ağır bir şekilde yaraladıktan sonra yakalanıyor.

İntihar Eden Zanlı Daha Öncede İntihar Girişiminde Bulunmuş

2 kişini ölümüne bir polis memurunun da ağır yaralanmasına neden olan Enver Yıldız, sorgusunda suçlamaları kabul edip parasız kaldığını ve kullandığı uyuşturucu hapın etkisi şile gasp ve cinayetleri işlediği itiraf ediyor. Sorgu esnasında yaptığından pişman olduğunu ve kendisinin öldürmelerini yoksa bunu kendinin yapacağını belirten şahıs bundan 9 gün öncede tek kişilik hücresinde intihar girişiminde bulundu. Bunda başarılı olamayan şahıs dün akşam tek kişilik hücresinde ayakkabı bağcığı ile kendini boğarak intihar ettiği belirlendi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü sanatçı Zeki Çetin koronavirüsten hayatını kaybetti!
Ünlü sanatçı Zeki Çetin koronavirüsten hayatını kaybetti!
Bülent Ersoy'un Onur Akay davasında flaş gelişme!
Bülent Ersoy'un Onur Akay davasında flaş gelişme!
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.