Sahibinden Satılık Temiz Böbrek! Alkol Yok, Sigara Yok

Sahibinden satılık böbrek! Alkol ve sigara yok, 80 bin lira isterim...

Sahibinden Satılık Temiz Böbrek! Alkol Yok, Sigara Yok

Sosyal medyada her geçen gün artan bir ilanın başlığı oldu ardık... Satılık böbrek ilanları her geçen gün artarken, böbreğini satanların neredeyse tamamının satma gerekçesi aynı. 'Neden böbreğinizi satıyorsunuz?’ sorusuna verdikleri cevaplar ise ortak: "Borçları kapatmak için." Yani 
borçlarını ödemek isteyenler, son çare olarak bu platformlarda böbreğini satıyor.

Milliyet gazetesi yazarı Çiğdem Yılmaz, sosyal medya platformlarından Facebook, Instagram ya da Twitter üzerinde "Böbreğimi satıyorum", "Böbreğimi satmak istiyorum", "Satılık böbrek arayanlar", "Böbrek arayanlar" ilanlarını takip etti, böbreğini satmak isteyenlerle alıcı gibi konuştu. İşte Yılmaz'ın yaptığı konuşmalar ve aldığı cevaplar...

AİLE BORCUNU ÖDEMEK İÇİN SATIYOR...

* Merhaba, internetteki satılık böbrek ilanı için aradım.
- Buyurun.

* Kiminle görüşüyorum, böbreğini satacak kişi siz misiniz?
- Ben Burak, böbreğini satan kişi erkek kardeşim, 28 yaşında.

* Peki neden sattığını öğrenebilir miyim?
- Ailemizin borcu var ondan dolayı satıyor.

* Neden siz değil de kardeşiniz?
- Çünkü ben alkol kullanıyorum. Kardeşim ne alkol ne de sigara kullanıyor. Bir de ben evliyim, borç ailemin borcu. Kendileri böyle bir karar aldı.

80 BİN LİRA İSTİYORUZ BORCU ANCAK KAPATIR...

* Kardeşinizin herhangi bir sağlık problemi var mı ya da kullandığı bir ilaç?
- Hayır, herhangi hastalığı yok, doktor kontrolünde verebiliriz.

* Peki kaç paraya satmayı düşünüyorsunuz?
- Ailem 80 bin TL diyor. Anca bu fiyatla borçlarımızı kapatabiliriz.

'SATMIYORUM 18 BİN DOLARA BAĞIŞLIYORUM'... Facebook'ta "Böbreğimi bağışlıyorum" diye paylaşımda bulunan A.Y. ile yapılan konuşma da şöyle:

* Merhaba, satılık böbrek için rahatsız ettim.
- Bağışlıyorum diyelim.

* Peki neden bağışlıyorsunuz?
- Sevaba girmek istiyorum.

* Bağışlıyorum yazmışsınız ücret talep edecek misiniz?
- Ben 18 bin dolar diyorum.

* Peki paraya acil mi ihtiyacınız var, nakil olur olmaz hemen ödememiz mi gerekiyor hepsini?
- Yani…

* Peki neden satıyorsunuz?
- Satmıyorum hanımefendi bağışlıyorum.

* 18 bin dolara mı bağışlıyorsunuz?
- Yani…

Android uygulamamızı ücretsiz indirmek için >>>> TIKLAYIN

İOS uygulamasını ücretsiz indirmek için >>>> TIKLAYIN

Sahibinden böbrek satılık böbrek sahibinden satılık böbrek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Dr Sunaj Edward     2019-01-28 Acil böbrek donörüne ihtiyacımız var: Whatsapp: +917204719376 Dr Sunaj
dr murat     2019-01-15 Merhaba bugün böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 250.000 $ ödeme yaparsanız), acilen böbrek bağışçısıyla sadece 8 kişiye ihtiyaç duyduğumuz için böbreğimi acilen hastanemize satarsınız. sadece sağlıklı% 100 kişilere uygundur. Doktorunuza talebinizi yazın:(muratfulton77@gmail.com) ,derhal sizinle iletişime geçileceksiniz Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler dr:(muratfulton77@gmail.com)
Lutheran Hospital     2019-01-10 İyi günler Hayat kurtarmak için böbrek satmakla ilgileniyor musunuz? Böbrek nakline ihtiyaç duyan hastalarımız var, böbrek satmak istiyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin. Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp'ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz.
Dr. louis     2019-01-09 Böbreğini satmak ister misin? Mali bozulma nedeniyle böbreğinizi para için satma fırsatı mı arıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Öyleyse bugün bize dr.louisclinic@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Böbrekiniz için size iyi bir miktar teklif edeceğiz, çünkü kliniğimizde acilen böbreğe ihtiyacımız var veya +918704214690 veya dr.louisclinic@gmail.com adresini arayın Fiyat: 450,000 $ usd
Samuel Stephen     2018-12-20 18 ila 45 yaşları arasında makul bir ücret karşılığında böbrekleri bağışlamak isteyen insanlara ihtiyacımız var. İlgili taraflar, daha fazla işlem için en kısa zamanda irtibata geçiniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz: (samuelstephen1009@gmail.com)
Dr Kate Adams     2018-12-11 Herkese merhaba. Benim adım Dr Kate Adams, Üniversite Hastaneleri Bristol NHS Vakfı Vakfı'nda bir Phrenologistim. Hastanemiz, Böbrek Cerrahisi'nde uzmanlaşmıştır ve aynı zamanda, uygun bir donörle birlikte, böbreklerin satın alınması ve transplantasyonu ile de ilgilenmekteyiz. Biz Dubai, Türkiye, ABD, Malezya bulunmaktadır. Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin: kateadams946@hotmail.com Saygılarımla Dr Kate Ada
Lutheran Hospital     2018-12-10 Böbrek satmak ister misin yoksa böbrek satmak isteyen birini tanıyor musunuz? Evet ise, iowalutheranhospital@gmail.com adresinden bize e-posta adresimizden ulaşın, ayrıca 1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek