Yabancı Sayısı Azaltılmalı

Beşiktaş’ın hocası Güneş “Süper Lig’de yabancı sayısı fazla. Azaltılması daha sağlıklı olacaktır” dedi. VAR sistemini de değerlendiren deneyimli hoca, "VAR daha hızlı ve etkin kullanılmalı" diye konuştu.

Yabancı Sayısı Azaltılmalı

Beşiktaş  Şenol Güneş, 'deki  Elit Kulüp Teknik Direktörleri Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam 'deki kulüplerin 14 yabancı bulundurabilmesinin fazla olduğuna dikkat çekerken, "Daha az yabancı futbolcu olması sağlıklı kararlar getirebilir" dedi.

YABANCILAR İÇİN KRİTERLER OLMALI
Yabancı kuralında transfer edilen oyuncuların belli kriterlere sahip olmamasının sorun yarattığını belirten Güneş " hazır olmadan bu kurala geçiş yaptı. İngiltere gibi kriterler olmalıydı" diye konuştu.

VAR daha hızlı kullanılmalı
Güneş, Süper Lig'de bu sezon uygulamaya geçen VAR sistemi ile ilgili ise "VAR daha hızlı ve etkin kullanılmalı. Bu sistemdeki iki hata da Antalya ve Bursa maçlarında bizim başımıza geldi" dedi.

BAŞARILARINIZ RAKİP OLUYOR
'la kalan 3 sezonda ligde ve Avrupa'da yakaladıkları başarının beklentileri artırdığını da söyleyen Güneş "Bu başarılar size  de olabiliyor. Bu da sorumluluğunu artırıyor" diye konuştu..

rakip İsviçre İngiltere Türkiye UEFA Antalya Beşiktaş Bursa Teknik Direktörü süper lig.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Galatasaray İçin Zirve Yarışında Kritik Viraj
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
kartal escort