Reklamı Geç
Advert

Cübbeli'den Mercedes savunması! Erbabı binerse olur!

Menzil tarikatı liderinin lüks araç konvoyuna tepkiler gelirken “Cübbeli Ahmet Hoca” Ahmet Mahmut Ünlü ise destek verdi. Kaynak: Cübbeli'den Mercedes savunması! Erbabı binerse olur!

Cübbeli'den Mercedes savunması! Erbabı binerse olur!
Bu içerik 452 kez okundu.

Devlette FETÖ'nün boşalttığı koltuklara oturmaya çalışan Menzilcilerin sosyal medyada dikkat çeken görüntüleri yayımlandı.

Menzil paylaşımlarında bulunan 'burcu burcu menzil' adlı hesap, Menzil tarikatı lideri ve beraberindekilere ait olduğunu ifade ettiği lüks araçlardan oluşan uzun konvoyun görüntülerini paylaştı.

Menzil tarikatı liderinin lüks araç konvoyuna tepkiler gelirken 'Cübbeli Ahmet Hoca' Ahmet Mahmut Ünlü ise destek verdi.

Ünlü, dün yayımlanan konuşmasında, 'Yok Mercedes'e binmiş, cipe binmiş… Şerefsizler! Adam nereye bindi, indi sana ne. Hoca efendiler, misafir gidiyor, arabası varmış, varsa var' ifadelerini kullandı.

İlahiyat Profesörlerine ve Diyanet’e de tepki gösteren Ünlü’nün 'Senden para mı aldı? Devletin vergisiyle mi alıyor ya? Adam sağlam bir arabaya binebilir. İyi bir ata binmiyor muydu Sahabe-i Kiram? En iyi deveyi almıyor muydu Sahabe-i Kiram? Yola gidiyor kardeşim, tenekeyle mi gidecek?' sözleri dikkat çekti.

 

Cübbeli mercedes Menzil Fetö Cübbeli Ahmet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligine Galibiyetle Başladı
Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligine Galibiyetle Başladı
Çalıştığı Bankayı 15 Milyon TL Dolandırdı
Çalıştığı Bankayı 15 Milyon TL Dolandırdı