Reklamı Geç
Advert

Pazarda Ramazan bereketi

Ramazan ayının bereketiyle geldiğini söyleyen Fatsalı pazarcılar, “Ramazan’la birlikte işlerimiz açıldı. Her zaman olduğu gibi bereket ayının geldiğini fazlasıyla hissettik" dediler..

Pazarda Ramazan bereketi
Bu içerik 186 kez okundu.

Ramazan ayının bereketiyle geldiğini söyleyen Fatsalı pazarcılar, “Ramazan’la birlikte işlerimiz açıldı. Her zaman olduğu gibi bereket ayının geldiğini fazlasıyla hissettik" dediler.
Fatsalı pazarcılar kurdukları tezgahlarda taze ve yerli ürünleri halkla buluşturduklarını ifade ettiler. Pazarcılardan Kadir Karabayır, “Yaz mevsiminin başlangıcında özellikle meyve-sebze ve gıda ürünleri satan iş yerleri, piyasanın durgun olduğundan yakınıyordu. Ancak esnaflar bugünlerde Ramazan’ın bereketini fazlasıyla hissettik. Ramazan ayıyla beraber sahurluk ve iftarlık malzeme satışları arttı. Bu nedenle piyasa canlandı” dedi.
Ramazan’ın bereketiyle artan satışlardan memnun olduklarını dile getiren Sezgin Onmuş ise, "Ramazan ayını daha iyi geçirmek isteyen vatandaşlar maddi imkânlarını zorluyor. Böyle olunca da çarşı-pazarda büyük hareketlilik yaşanıyor. Bizler de ürünlerimizi en uygun şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Bayram haftası ise satışlarımızda patlama bekliyoruz” diye konuştu.
Vatandaşlar ise fiyatları biraz pahalı bulduklarını, ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yaptıklarını belirttiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!