Reklamı Geç
Advert

Ultraslan engelli gencin hayalini gerçekleştirdi

Galatasaray Spor Kulübünün taraftar grubu Ultraslan Antakya Şubesi, 5 yıl önce iş kazası sonucu felç geçiren ve yatağa mahkum olan 22 yaşındaki Cuma Baykar’ın hayalini gerçekleştirdi. Engelli gencin önce evi restore edildi sonra da Galatasaray maçlarını izlemesi için televizyon alındı..

Ultraslan engelli gencin hayalini gerçekleştirdi
Bu içerik 310 kez okundu.
Galatasaray Spor Kulübünün taraftar grubu Ultraslan Antakya Şubesi, 5 yıl önce iş kazası sonucu felç geçiren ve yatağa mahkum olan 22 yaşındaki Cuma Baykar’ın hayalini gerçekleştirdi. Engelli gencin önce evi restore edildi sonra da Galatasaray maçlarını izlemesi için televizyon alındı.
Ultraslan taraftar grubu, engelli gencin sosyal medya üzerinde paylaşılan videosu üzerine harekete geçti. Kısa sürede organize olan Antakyalı Galatasaray taraftarları Baykar’ın evine giderek durum tespiti yaptılar. Önce ev restore edildi, sonra bir mağazaya gidildi çok istediği cep telefonu, klima, koltuk ve maçları izlemek için bir televizyon satın alındı.
Koyu bir Galatasaray taraftarı olan 22 yaşındaki engelli Cuma Baykar, çok istediği televizyona kavuşmanın ve Galatasaray maçlarını izlemenin mutluluğunu yaşadı.
Ultraslan Antakya Temsilcisi Mustafa Altıok, "Fatih Hocamız Adanalıdır yazın muhakkak Adana’ya gelecektir. Biz buradan Fatih hocamızı Cuma kardeşimizi ziyarete çağırıyoruz" dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!