Türkmen turnuvasında dostluk kazandı

Eskişehir’de, Ertuğrulgazi Kültür Sosyal ve Dayanışma Derneği’nin Telaferli Türkmenler için düzenlediği ’Şehit Musa Özalkan Halı Saha Turnuvası’ sona erdi..

Türkmen turnuvasında dostluk kazandı

Eskişehir’de, Ertuğrulgazi Kültür Sosyal ve Dayanışma Derneği’nin Telaferli Türkmenler için düzenlediği ’Şehit Musa Özalkan Halı Saha Turnuvası’ sona erdi.
Ertuğrulgazi Kültür Sosyal ve Dayanışma Derneği’nin Telaferli Türkmenler arasındaki birlikteliği pekiştirmek ve sosyal faaliyetlere katılımını desteklemek amacıyla düzenlediği ’Şehit Musa Özalkan Halı Saha Turnuvası’na 12 takım katıldı. 6 hafta süren ve lig usulü oynanan maçlar sonunda Müstakbelspor şampiyonluğa ulaşırken, İhtihatspor 2’nci, Sarayspor ise 3’üncü oldu. Müstakbelsporlu oyuncular, şampiyonluk kupasını Ertuğrulgazi Kültür Sosyal ve Dayanışma Derneği yöneticilerinden Hüseyin Şen’in elinden aldılar.
Turnuva sonrası kupa töreninin yanı sıra, başarılı performans gösteren isimlere de ödülleri takdim edildi. Dostluk çerçevesinde geçen turnuva sonrası diğer Türkmen takımlar, şampiyon olan Müstakbelsporlu futbolcuları tebrik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Fenerbahçe ve Galatasarayın Rakipleri Belli Oldu
Fenerbahçe ve Galatasarayın Rakipleri Belli Oldu