Turkcell ile Zorlu PSM’den iş birliği

Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşan müzikal, konser, tiyatro oyunu gibi tüm kültür sanat etkinlikleri iş birliği kapsamında Turkcell’in ev sahipliğindeki sahnelerde sergilenecek..

Turkcell ile Zorlu PSM’den iş birliği

Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşan müzikal, konser, tiyatro oyunu gibi tüm kültür sanat etkinlikleri iş birliği kapsamında Turkcell’in ev sahipliğindeki sahnelerde sergilenecek.

Türkiye’de kültür sanatın gelişimi için desteğini sürdüren Turkcell, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’yle (Zorlu PSM) yeni bir işbirliğine imza attı. Şirketten yapılan açıklamaya göre bu sayede her yıl yerli ve yabancı yüzlerce performansa ev sahipliği yapan salonlardaki oyunlar artık Turkcell sahnelerinde sergilenecek. Yapılan anlaşmaya Zorlu PSM’de yer alan ana tiyatro sahnesi, ’Turkcell Sahnesi’ adıyla dünyaca ünlü gösteri ve şovlara ev sahipliği yapacak. Merkez içinde bulunan drama sahnesi ise ’Turkcell Platinum Sahnesi’ olarak sanatseverlere kapılarını açacak.

“Müşterilerimize kültür sanatta da ayrıcalıklar sunuyoruz”

Zorlu PSM sahnelerinde Turkcell’in ev sahipliğinin kültür sanatın gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizen Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, “Turkcell olarak, ülkemizin sadece teknoloji alanındaki gelişimi için değil diğer tüm alanlardaki gelişimi için de desteğimizi aralıksız sürdürüyoruz. Bunun en güzel örneği ülkemizin önemli kültür sanat merkezlerinden biri olan Zorlu PSM ile yaptığımız işbirliği oldu. Bu işbirliği inanıyoruz ki ülkemizde kültür sanatın gelişimine önemli bir katkı sağlayacak. Anlaşmayla birlikte müşterilerimize kültür sanatta da ayrıcalık sunmuş olacağız. Ayrıcalıklar dünyamız Turkcell Platinum’a bu projemizle yeni bir sürpriz daha ekledik. 1001 müşterimiz, uygulamamız üzerinden dönüşümlü olarak sunduğumuz kültür sanat faydalarımızdan biri olan, Zorlu PSM’de hediye bilet fırsatından da yararlanma şansına sahip olacak. Böylece birbirinden özel etkinlikleri yerinde misafirimiz olarak izleyebilecekler. İşbirliğiyle ayrıca Paycell Card ile sunduğumuz fırsatlara bir yenisini daha ekliyoruz. Biletlerini Paycell Card ile alanlara çok özel bir indirim sunuyoruz. Müşterilerimizi yeni işbirlikleri ve ayrıcalıklarımızla şaşırtmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İşbirliğiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Zorlu Performans Sanatları Merkezi Genel Müdürü Murat Abbas ise “Zorlu PSM olarak, sorumluluklarımızın başında, olabildiğince çeşitlendirdiğimiz program içeriğimizi, daha fazla kitleyle buluşturarak; mümkün olan herkesi sanata dokundurmak yer alıyor. Bu uğurda bizimle hareket etmeye gönüllü markalar da, bizlere vizyoner bakışlarıyla nefes aldırıyor. Turkcell ile işbirliği yaparak büyük bir sinerjinin ilk adımlarını attığımızı düşünüyoruz. Bu işbirliğinin sonucunda sanatı DNA’sında taşıyan, yenilikçi iki markanın sanatın alanı ve kapsamını daha da çok kişiye eriştireceğine eminiz” dedi.

Turkcell sahnesi, zenginleştirilmiş akustik özelliği ile misafirlerine ayrıcalıklı ve keyifli bir tecrübe sunarken, Turkcell Platinum Sahnesi de özenle tasarlanmış ve doğal akustiğe uygun seçilmiş ses sistemiyle sofistike bir tiyatro sahnesi özelliği taşıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Fenerbahçe ve Galatasarayın Rakipleri Belli Oldu
Fenerbahçe ve Galatasarayın Rakipleri Belli Oldu