Düzce Üniversitesi öğrencisi altın madalyanın sahibi oldu

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’nda Düzce Üniversitesi öğencisi Ekrem Ahmet Aksan, 86 kg’da Büyük Erkek Full Contact kategorisinde Türkiye Birincisi olarak altın madalyanın sahibi oldu..

Düzce Üniversitesi öğrencisi altın madalyanın sahibi oldu

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’nda Düzce Üniversitesi öğencisi Ekrem Ahmet Aksan, 86 kg’da Büyük Erkek Full Contact kategorisinde Türkiye Birincisi olarak altın madalyanın sahibi oldu.
Turnuvaya, Türkiye genelinden 1000 sporcu katıldı. 86 kg’da turnuvaya katılan Düzce Üniversitesi öğrencisi Ekrem Ahmet Aksan, karşılaştığı rakiplerini nakavt ile mağlup ederek finale yükseldi. Finaldeki rakibini ikinci rauntta nakavt eden Ekrem Ahmet Aksan 86 kg’da Büyük Erkek Full Contact kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu. Ekrem Ahmet Aksan, daha önce 2017 Nisan ayında 2. Uluslararası Kick Boks Şampiyonasında üçüncü, 2016 Kasım ayında Çanakkale’de yapılan Büyükler Boks Bölge Şampiyonasında ise Türkiye üçüncüsü olarak Düzce Üniversitesi’ni gururlandırmıştı.
Turnuvalara hazırlık sürecinden bahseden Ekrem Ahmet Aksan, ulusal ve uluslararası müsabakalara disiplinli ve özverili bir şekilde çalışmak, hazırlanmak gerektiğini ifade etti. Başarılı bir sporcu olabilmek için yılmadan çalışmak gerektiğini belirten Aksan, kendisine inanan ve emek veren herkese teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Şubat Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek