Burhaniyeli futbolcular mahalle hayrına katıldı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Cumhuriyet Mahallesinde şehitler adına düzenlenen lokma hayrı yoğun ilgi görürken, Cumhuriyet Mahallesi Burhaniyesporlu oyuncular da hayır konukları arasında yer aldı. Kulüp Başkanı Nurşah Arkan, süper amatör ligde lider olduklarını söyledi..

Burhaniyeli futbolcular mahalle hayrına katıldı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Cumhuriyet Mahallesinde şehitler adına düzenlenen lokma hayrı yoğun ilgi görürken, Cumhuriyet Mahallesi Burhaniyesporlu oyuncular da hayır konukları arasında yer aldı. Kulüp Başkanı Nurşah Arkan, süper amatör ligde lider olduklarını söyledi.
Cumhuriyet Mahallesinde Muhtar Yusuf Karakocalı’nın öncülüğünde şehitler için düzenlenen lokma hayrı yoğun ilgi gördü. Süper amatör ligde lider olan Cumhuriyet Mahallesi Burhaniyesporlu futbolcular da Kulüp Başkanı Nurşah Arkan ve teknik ekiple birlikte hayra katıldı. Hayırların birlik ve beraberliğe vesile olduğunu anlatan Kulüp Başkanı Nurşah Arkan, ”Biz öncelikle bu mahallenin takımıyız. Mahallemizde düzenlen bu hayra katılalım istedik. Çok da iyi oldu. Hayrı düzenleyenlere teşekkür ediyoruz. Şu anda lideriz. Moral ve motivasyonumuz çok iyi. İnşallah, Bal Ligine çıkacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Akaryakıta Büyük İndirim Gelecek
Fenerbahçe ve Galatasarayın Rakipleri Belli Oldu
Fenerbahçe ve Galatasarayın Rakipleri Belli Oldu