Reklamı Geç
Advert

İntizar Sinem Gedik Mustafa Ceceli son dakika haberleri! İntizar Sinem Gedik videosu olay oldu!

İntizar Sinem Gedik videosu sosyal medyada olay oldu. İntizar Sinem Gedik kimdir son dakika haberleri araştırılıyor. Magazin gündemin büyük yankı uyandıran olayla ilgili açıklamalar yapılmaya devam ediliyor. Mustafa Ceceli’nin velayet davası açmak için verdiği dilekçede Sinem Gedik ve İntizar ile ilgili suçlamaların yer almasının ardından iddialar ortaya atılmaya başlandı. Hürriyet Gazetesi Cengiz Semercioğlu konu ile ilgili bir yazı kaleme aldı. "Sonunda diyorum" diyerek yazıya başlayan Cengiz Semercioğlu boşanmanın neden gerçekleştiğini yazdı. Geçen yıl Mustafa Ceceli'den boşanan Sinem Gedik ünlü bir şarkıcıyla aşk yaşıyor. Sinem Gedik'in aşk yaşadığı kişi ise şarkıcı İntizar. İkilinin görüşmeleri de mahkeme dosyasına girdi. Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıktı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu. Görüntülerde Ceceli'nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var. Bu iddiaların ardından Poll Production'ın sahibi Polat Yağcı İntizar'la çalışmayı bıraktığını açıkladı. Sosyal medya kullanıcıları ve ünlüler tarafından tüm tepkileri üzerine çekince savunma niteliğinde bir açıklama daha geldi. Taraflar açıklama yapmaya devam ediyor. Son açıklama Sinem Gedik’in avukatından geldi. Detaylar haberimizde sizlerle.

İntizar Sinem Gedik Mustafa Ceceli son dakika haberleri! İntizar Sinem Gedik videosu olay oldu!
Bu içerik 878 kez okundu.

İntizar Sinem Gedik ilişkisi son dakika haberleri merak edilen konular arasında yer alıyor. İntizar Sinem Gedik Mustafa Ceceli kimdir, kaç yaşında soruları araştırılıyor. Magazin gündeminde bomba etkisi oluşturan olayın yankıları devam ediyor. Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıktı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koyduğu iddia edildi. Ünlü camiası da bu konuda ikiye bölündü. İntizar ve Sinem Gedik'in ilişki yaşadığı yönünde haberlerin çıkmasının ardından Poll Production bir açıklama yayınladı. Şirket yaptığı açıklamayla İntizar'la yollarını ayırma kararı aldıklarını açıkladı. Murat Dalkılıç, Poll Production'ın bu kararına sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi. "Maalesef seninle aynı çatı altında olmaktan gurur duyamadım ve duyamayacağım..." notunu düştü. Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar'ın ilişkisi olduğuna dair görüntüler mahkeme dosyasına konulmuş, ardından da internette dolaşıma sokulmuştu. Görüntüleri Mustafa Ceceli'nin yaydığı iddia edildi, şarkıcı bir anda eleştiri oklarının hedefi oldu. Ağır bir dille eleştirilen Mustafa Ceceli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kendini savundu 'ben yapmadım' dedi. Son açıklama Sinem Gedik’in avukatından geldi. Açıklamada “Müvekkilim Sinem Gedik'e karşı, eski eşi Mustafa Ceceli tarafından açılan "velayetin değiştirilmesi" davasında, dosyaya Mustafa Ceceli vekili tarafından sunulan, hukuka aykırı delil niteliği taşıyan, edinilme şekli itibariyle suç teşkil eden bir takım görüntüler, davadan iki gün sonra basın yayın organlarına servis edilmek suretiyle yayınlanmaya başlamıştır” cümleleri de yer alıyor.

MUSTAFA CECELİ’DEN AÇIKLAMA

Kişilerin yönelimleri asla benim meselem olmadı, olamaz da. Beni ilgilendiren tek mesele küçücük evladımın psikolojik gelişimi ve travmalarıdır. Bu nedenle 3 Temmuz'da, içinde bulunduğum şok edici duruma rağmen en sağlıklı çözüm yolu olarak yargıya başvurdum ve velayet davası açtım.

Söz konusu ilişki bir boşanma travmasının ürünü değildir. Boşanmadan önce başlamıştır ve bugüne kadar süregelmektedir. Çocuğumun yaşadığı travmaların ortaya çıkmasıyla dava konusu olan şey çocuğun bulunduğu ortamlarda onun ruhsal durumunu bozan davranışlardır. Çocuğumun da bu davranışlara maruz bırakıldığı ilgili görüntüler dava dosyasında yer almaktadır.

Empatiden yoksun hakaret, eleştiri ve iftiraların hiçbiri çocuğumun bizzat bana anlattıklarından ve yaşadıklarından önemli değildir.

Hiç kimsenin evine girmedim, hiçkimsenin evine kamera yerleştirmedim. Dava dosyasındaki görüntüler benim elime, kimliği belli olmayan kişilerin mail atması ile geçmiştir. Dolayısı ile tarafımca asla bir gizli çekim söz konusu değildir. Kanıtlar arasında kimliği belli kişilerce "Çocuğunuzu kurtarın" başlığı altında ihbar mailleri de bulunmaktadır. Tek düşüncesi evladı olan bir baba olarak ise görüntüleri basına sızdıracak son kişiyim. Çocuğumun annesinin de bulunduğu görüntüleri kamuya sızdıranlarla da hukuk önünde hesaplaşacağımın bilinmesini istiyorum..

Dava dosyasının şahitlerini telefonla arayarak tehdit edenler ya da rüşvet teklif edenler, küçücük bir çocuğun gerçek mağduriyetini hiçe sayarak mağduru oynayanlardır. Bu konuda herkes hukuk önünde hesap verecektir. Çocuğumun bulunduğu ev ya da ortamda yaşananlar, cinsel yönetim duyarlılığıyla görmezden gelinecek şeyler değildir. Bir çocuğun gözünün önünde onun dengesini ve psikolojik gelişimini zedeleyecek davranışta bulunan kişilerle ilgili tek bir açıdan bakılarak yaratılan mağdur algısını ve konuyu "cinsel yönetim" düzleminde basitleştiren "algı yönetimini" bir kenara bırakarak, çocuğun yaşadıkları ve babanın ruh halini de düşünerek konunun değerlendirilmesini kamuoyunun vicdanına bırakıyorum.

Kimseye zarar vermek gibi bir düşüncem yok, tek derdi evladı olan bir babayım. Söz konusu evladı olunca sadece "onu" düşünecek her baba gibi!"

SİNEM GEDİK CEPHESİNDEN YENİ AÇIKLAMA

Müvekkilim Sinem Gedik'e karşı, eski eşi Mustafa Ceceli tarafından açılan "velayetin değiştirilmesi" davasında, dosyaya Mustafa Ceceli vekili tarafından sunulan, hukuka aykırı delil niteliği taşıyan, edinilme şekli itibariyle suç teşkil eden bir takım görüntüler, davadan iki gün sonra basın yayın organlarına servis edilmek suretiyle yayınlanmaya başlamıştır.

Öncelikle bilinmesini isteriz ki, müvekkilin eski eşi tarafından müvekkile dava öncesinde velayete dair herhangi bir talep iletilmemiş, velayet hususu taraflar arasında bir kez dahi gündeme gelmeden, doğrudan dava konusu edilmiştir. Söz konusu velayet davası, yayın yasağı dahi talep edilmeksizin, kamuya açık şekilde açılmıştır. Söz konusu davaya ilişkin yayın yasağı, tarafımızca istenmiştir.

Velayet davalarının amacı "çocuğun menfaatinin, manevi bütünlüğünün korunması, sağlıklı gelişiminin temini" iken, ortak çocuğun korunması gereken tüm bu değerlerini, asıl bu kötü niyetli dava yok saymış; ortak çocuğun menfaatleri söz konusu davanın açılmasıyla kendiliğinden zarara uğramıştır.

Ortak çocuğu travmaya uğratacağı kesin olan delillerin dava dosyasına koyulması, "çocuğun duygusal istismarıdır. Çocuğun dahil olmadığı, özel ve mahrem alandaki tercihler ve yaşantı, görüş, anlayış ve inanış farklarına göre kabul edilebilir veya eleştirilebilir olsa da, bunun velayet hakkının iyi veya kötü kullanıldığı konusunda belirleyici olması hukuken ve vicdanen mümkün değildir.

Çocuğunun duygusal yönden istismarına bilerek sebep olan kişinin velayeti hak edip etmediği ise artık yüce Türk yargısının ve toplumumuzun takdirindedir.

İDDİALAR TAMAMEN GERÇEK DIŞI

Velayet davasına sunulan görüntülerle ve iddialarla ilgili, "boşanmadan önce var olduğu, ortak çocuğun yanında olduğu, bunların bizzat çocuktan öğrenildiği, görüntülerin gizlice değil ihbar maili ile elde edildiği iddiaları tamamen gerçek dışı olup, toplumun tepkisini azaltmaya yöneliktir.

Bu asılsız iddialara destek olmak üzere teşekkül halinde nasıl hukuka aykırı delil yaratıldığı, bu amaca ortak çocuğun ne şekilde alet edildiği, bu planlı hareketin kimlerle bağlantılı olarak nasıl kurgulandığı, yargılanmanın gizliliğine riayet gereği, ilgili dosyalarda tek tek delilleriyle ortaya koyulacaktır.

Gerek velayet davası kapsamındaki kurguyu, gerekse işlenmiş ve işlenmekte olan suçları ve hukuka aykırılıkları planlayan, onlara sebep olan, basın yayın kuruluşları ve bir kısım gazeteciler de dahil olmak üzere suça bilerek ya da bilmeyerek alet olan kişilere, hatta görüntüleri paylaşmaya devam eden her bireye karşı açacağımız hukuki ve cezai davalar silsilesi kapsamında tüm hazırlıklarımızı başlattığımızı belirtmek isteriz.

GÖRÜNTÜYÜ YAYANLAR HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Ayrıca, günlerdir özellikle ABD'den yükleme ve paylaşım yapılarak devam eden, mahrem içerikli görüntülerin internette ve sosyal medya mecralarında yayılmasına yönelik 'örgütlü saldırı' hareketine karşı, ekip olarak etkin şekilde tarama, takip ve olumsuz içerik kaldırma işlemlerini aralıksız gerçekleştirmekle; söz konusu örgütlü harekete karşı ayrıca ilgili savcılığa kapsamlı şekilde suç duyurusu hazırlığı yapmaktayız.

İçeriklerin yayılmasını engelleme konusunda katkı sağlamak isteyen herkesin, söz konusu içerikleri, gördükleri mecralarda şikayet etme seçeneğini kullanarak bildirmelerini, bu haksızlıkla hep birlikte mücadele etmeyi özellikle istirham ve arzu ederiz.

Yaşanan olaylar karşısında, şiddetin en ağır hallerinden birini yaşamakta olan müvekkilin mağduriyetine hassasiyet gösteren, destek ve el veren güzel yüreklere sonsuz teşekkür; yayın yasağına ve mahremiyete saygı göstermeksizin suça ortak olan basın yayın kuruluşları ve sosyal medya hesap sahiplerine esefle...

Av. Eda Salman Bayraktar

İNTİZAR'DAN AÇIKLAMA

İntizar'ın konu hakkında yaptığı açıklama şu şekilde;

"SİNEM ÜZGÜN VE YARALIYDI"

"Onlar boşanalı 1.5 yıl oldu. Boşanma sürecinde Mustafa'nın kamuoyu önünde güvenilirliği, prestiji kayboldu. Şimdi bu konular üzerinden kendini aklama çabasında. İnsanların mahremiyetine dil uzatılması ahlaksızlıktır, bel altı vurmaktır. Beni bu şekilde itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Üstelik yaptığı da suç. Evin içine kamera koyuyor. Sen evin içine nasıl kamera koyarsın. Üstelik o görüntülerde yayın yasağı var. Boşanma sürecinde Sinem'e destek verdim. Çünkü üzgündü ve yaralıydı. Mustafa bu yüzden intikam almaya çalışıyor. Bir insan evladının annesinin böyle bir duruma düşürür mü? Peki benim şimdiye dek kime bir zararım dokundu? Çirkef, edepsiz, yırtık biri değilim. Tanıyanlar bilir; yalnızım garibanım. Beni bitirmeye çalışıyorlar. Çok kötüyüm. İnsanlar beni korusun"

SİNEM GEDİK’İN AVUKATNDAN AÇIKLAMA

Posta'nın haberine göre; Sinem Gedik'in avukatı Eda Salman Bayraktar konuyla ilgili şunları söyledi.

"ÇOCUĞUN MENFAATİNİ ZEDELEYEN BİR DURUMA GELDİ"

Cevap hakkımızı etkin olarak kullanamadık. O yüzden görüntülerle ilgili bir bilgimiz yok. Biz de medyadan öğrenmeye çalışıyoruz, acı olan da bu zaten. Dava biliyorsunuz velayetin değiştirilmesi davası. Burada çocuğun menfaati için açılmış olması gerekirken çocuğun menfaatini zedeleyen bir duruma geldi. Mahkemeden tedbir kararı çıktı. Erişime engellenmesi kararı da çıkıyor. Burada önemli olan toplum olarak çocuğun menfaatini düşünerek karar alması.

"GÖRÜNTÜLER ELİMİZDE YOK"

Kimse de ara karar bana tebliğ edilmediği için uygulamayacak farkındayız. Gereğini de yapacağız. Yasağa rağmen yayın yapan herkes hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Görüntüler ne görüntüsü ne, onu bile bilmiyoruz. Görüntülerin gerçekliği ya da kabul edilebilirliği ile ilgili bir şey de diyemiyorum. Çünkü elimizde görüntü yok.

"HUKUKA AYKIRI DELİL"

Bunların hepsi hukuka aykırı delil niteliği taşıdığı için velayet davasında kullanılacak görüntüler olamaz. Önemli olan da çocuğun menfaatidir. Şöyle birkaç karar daha var; Bir anne genelevde bile çalışıyor olsa çocuğun menfaatlerini iyi koruyor ve kolluyorsa velayet hakkını iyi yerine getiriyorsa, velayetin elinden alınması için bir sorun teşkil etmez diye. Dosyada hukuka aykırı bir delil var öyleymiş. Hukuka aykırı bir delile dayanarak hukuk davası görülmez. Burada amaç belli zaten; Üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.

"BASINA KONU ETMEK AMAÇLANMIŞ"

Bu görüntüler gerçek bile olsa gerçekten çocuğun menfaatini düşünen birisi önce der ki ‘Ben böyle şeyler duydum. Bu sorunu bir şekilde çözelim’ der. Dava yoluyla bunu basına konu etmek amaçlanmış. Cumhuriyet Savcılığı kimin sorumlu olduğunu düşünüyorsa elbette onun hakkında soruşturma yapacak. Bunun içine baba da dâhil olabilir, eve giren çıkan ve kim olduğunu bildiğimiz kamera şirketi adı altında eve giren insanlar da olabilir. Bunun kararını savcılık verecek. Soruşturmayı savcı yürüteceği için kararı da savcı verecek.

"EVE DEFALARCA GİREN GÜVENLİK FİRMASI ÇALIŞANLARI OLDU"

Son birkaç ay içerisinde kameranız bozuldu diye eve defalarca giren çıkan güvenlik firması çalışanları oldu. Bu bizim de dikkatimizi çekti. Bizim aklımıza gelen bir şey ama yargı ortaya çıkaracak. Durduk yere kameracıların 10-15 defa eve gelmesi şüphe çeken şeyler. Biz 'onlar yaptı demiyoruz' ama hepsini anlatacağız.

Kendisi için üzülebilecek durumda değil. Bir konu başlığımız var bizim; burada bir skandal varsa bu da çocuğun menfaatlerinin feda edilmesi skandalı. Artık dünyada bu tür şeylere skandal olarak bakmıyor. Eğer görüntüler varsa gerçekse kadın veya erkek olmasıyla ilgili bir şey tartışmıyoruz. Sinem Hanım'ın bir konusu var; Bu skandal kişiler hesaplar uğruna bir çocuğun menfaatlerinin bu kadar kolayca göz ardı edilmesi. Bizim tek derdimiz bu.

 

"KARŞI TARAFTA SULH ADIMI YOK"

Davaya cevap hakkını kullanmak için görüntülerin aslının bize gelmesini bekliyoruz. Tedbir kararımız zaten var. Erişimin engellenmesi kararı da çıkacak. Onun dışında şikayet hakkımızı kullanacağız. Görüntüler doğruysa bir sürü suç var. Hem basının, hem bunu yapanların hem şantaj var. Cezai boyutta bir şikâyette bulunulacak. Tazminat davaları da açacağız. Gönül isterdi ki bunları yapmayalım. Biz bütün anlaşmazlıkları sulh ile çözme taraftarıyız. Ama ben karşı taraftan bu yönde bir adım göremedim. Bu davanın açılması bile bu kafada olmadıklarını gösteriyor. Karşı taraftan sulh adımı yok.

VELAYETLE İLGİLİ TALEP OLMADI

Velayetle ilgili kimsenin bir talebi olmadı. Tuhaf olan da bu. Velayetle ilgili talebi olan birisi gelir der ki; 'Ben çocuğun velayetini istiyorum. Sen bu velayet hakkını kullanamayacak kadar rezil bir kadınsın Çocuğu bana ver, sen de haftada kaç gün görmek istiyorsan görebilirsin. Sus otur bu rezilliği çocuğa yaşatmayalım' der. Bu tamamen bir taşla yüz kuş vurmak için yapılmış. Geçmiş dönemde kendi yaşadıklarını aklamaya yönelik hem de karşı tarafı batırmak. Birçok kazanım var. Onlar için çok kazançlı bir hareket.

AYNI KAREDE FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI!

Türkiye'nin konuştuğu Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’in İntizar ile ilişkisi olduğu haberlerinden sonra Mustafa-Sinem çiftinin evli olduğu döneme ait bir fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı.

Paylaşılan fotoğrafta, Mustafa Ceceli, o dönem eşi olan Sinem Gedik ve İntizar'la bir davette aynı masada yemek yiyor. Yemek masasında başka ünlü isimler de yer alıyor.

 

SİNEM GEDİK VE İNTİZAR BERABER Mİ?

Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu bugünkü yazısında skandal olayı duyurdu. "Sonunda diyorum" diyerek yazıya başlayan Cengiz Semercioğlu boşanmanın neden gerçekleştiğini yazdı. 

 

SİNEM GEDİK'İN İLİŞKİSİ VAR

Geçen yıl Mustafa Ceceli'den boşanan Sinem Gedik ünlü bir şarkıcıyla aşk yaşıyor. Sinem Gedik'in aşk yaşadığı kişi ise şarkıcı İntizar. İkilinin görüşmeleri de mahkeme dosyasına girdi.

 

VELAYET DAVASINDA ORTAYA ÇIKTI

Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıktı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu. Görüntülerde Ceceli'nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var.

İNTİZAR KİMDİR?

1974'de Tunceli'de doğan İntizar'ın soyadı Arslan'dır. Babası asker, annesi ise ev hanımıdır. Babasının görevi nedeniyle Muğla ve İzmir'de yaşamıştır. İzmir'de düzenlenen bir müzik yarışmasında Türk Halk Müziği ve pop müzik dallarında birinci olan şarkıcı Ağrı Eğitim Fakültesi'nden mezun olmuştur.

 

KONSERDE KEŞFEDİLDİ

Sibel Can'ın bir konserinde sahneye çıkınca konseri izleyenler arasında olan Ahmet Selçuk İlkan ve Ferdi Tayfur, konser sonrası İntizar’la irtibata geçer, Ferdi Tayfur, İntizar’a, sesini çok beğendiğini ve ona albüm yapmak ister.

ALBÜMLERİ

Gelincik (1997)

Gece Nemi (2000)

Göçebe (2002)

Aldanırım (2003)

Nazar Boncuğum (2005)

Ihlamurlar Altında / Nazar Boncuğum (2006)

Ömrüm Senindir (2009)

Aşk Yağmurları (2013)

SİNEM GEDİK KİMDİR?

Sinem Ceceli, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini tasarım mühendisliği bölümünde tamamlanmıştır. Çok genç yaşta nikah masasına oturan Sinem Ceceli, kendisinden 7 yaş büyük olan Mustafa Ceceli ile 1 kasım 2008 tarihinde evlenmişti. İkilinin Arın Ceceli adında 6 yaşında bir oğlu vardır.

 

MUSTAFA CECELİ KİMDİR?

2 Kasım 1980 yılında dünyaya gelen Mustafa Ceceli aslen Çankırılıdır. Ankara'da büyüyen Mustafa Ceceli ilköğretim ve lise eğitimini de burada almıştır

Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazanıp okuyan Ceceli 3. sınıfta  Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazandı ve İstanbul'da okumaya başladı.

Müzik kariyerine amatör olarak üniversitede başlayan Mustafa Ceceli 2009 yılında "Ceceli" albümü adıyla piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır. Daha sonra 2012 yılında "Es" albümüyle gönüllere esen Mustafa Ceceli 2014 yılında "Kalpten" albümüyle de kalpleri kazanmıştır.

Son olarak "Aşk için gelmişiz" albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Mustafa Ceceli mütevazi hayatı ve samimiyetiyle herkesin sevgisini kazanmıştır.

 

Kariyeri boyunca bir çok ödüle sahip olan başarılı isimin en dikkat çeken ödülleri ise 40.Altın Kelebek Ödüllerindeki "En İyi Erkek Sanatçı" ödülüdür.

1 Kasım 2008 senesinde Sinem Ceceli ile evlenen sanatçının bu evlilikten Arın adında bir oğlu vardır.

Daha sonra Sinem Gedik’ten ayrılıp Selin İmer ile evlenmiştir.

İntizar sinem gedik mustafa ceceli olay oldu video
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Erdoğan: İş Bankasından Sonra Sıra Onda
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!
Varlık Fonu THY'ye Dolarla Uçak Sattı!