Reklamı Geç
Advert


Salih ÖRS terör acıklaması

Bizler ve gece, gündüz demeden Vatanimiza ,Devletimize Taseron işci olarak her kurumda Sizlere hizmet sunmaktan onur duyduğumuz siz değerli Milletimiz

Salih ÖRS terör acıklaması
Advert
 
Son yıllarda tırmanışa geçen saldırılarıyla, genç - yaşlı, çocuk - bebek demeden tüm halkımızı hedef alan eli kanlı terör örgütü, yine sahiplerinin emriyle birilerine hizmet etmeye devam ediyor.
Vatandasimizi hem iceride hem dışarida koruyan asayişi saglayan guvenlik guclerimize ve onun yani sira cocuk , ihtiyar, erkek veya Kadin demeden kanlı teror eylemlerini onu yonlendirenleri, saldırıları planlayanları ve gerçekleştirenleri şiddetle lanetliyoruz.
Hiçbir dinde, hiçbir kültürde yeri olmayan acizlik göstergesi bu saldırılar ve bu çağdışı anlayış, dünya medeniyetine önderlik etmiş bu topraklarda kendine yer edinemeyecektir.
Herşeye rağmen;  insanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu topraklarda binlerce yıldır kardeşçe yaşayan insanımızın her kamu kuruluşunda daha ileriye taşıma gayreti içinde olacağız.
Vatanimiz icin cok arzu ettigimiz Kadro davasindan erteleyecegimiz,vazgececegimiz,  gibi, yurdumuzun her sathında, Biz Taseron isciler Vatanimiz icin her türlü goreve hazir olduğumuzu burdan basin aciklamasi ile tum kamuoyuna bildiririz..
Terör bizi asla yıldırmayacak ve asla amacına ulaşamayacaktır.
“Terör değil;
kardeşlik diyen gönüller,
Bu topraklar icin can verenler kazanacaktir... Kamu Taseron İsciler grubun...
Silahsız askere, masum öğrenciye ve sivil vatandaşa saldıracak kadar.
Şerefsiz.
Korkak.
Hain.
Kahpesiniz
#KAHROLPKK
SALİH ÖRS
 
Taşeron işçi grubu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadro Sınavı Nasıl Yapılacak. En az 50 puan şartı.
Kadro Sınavı Nasıl Yapılacak. En az 50 puan şartı.
Milletvekilleri'nin taşeron sıkıntısı.!
Milletvekilleri'nin taşeron sıkıntısı.!